Що ми цінуємо

Ми прагнемо зробити свій внесок у створення суспільства, де кожному буде добре жити. Суспільства, яке відповідально ставитиметься до використання ресурсів нашої Землі, яка дає нам їжу і тепло. Суспільства з аграрною культурою, що приносить користь не лише сучасному, але й майбутнім поколінням.

Тож концепція нашого бізнесу виражається простими за формою, але глибокими за суттю словами:
«ми несемо відповідальність за якість нашої продукції від землі до столу». Це означає, що від початку виробничого циклу — посіву зернових культур — і до кінцевої обробки та виробництва, від сировини
до продукту в супермаркеті ми контролюємо якість наших продуктів та забезпечуємо її виключно
високий рівень.

Така концепція зумовлює й інший бік діяльності нашого концерну — соціальний. Lantmannen є учасником багатьох екологічних ініціатив, серед яких перехід на природні джерела енергії, розвиток агрокультури майбутнього, виробництво нових видів здорової їжі. Окрім цього, ми несемо повну відповідальність
за землю, на якій працюємо, намагаючись залишити її майбутнім поколінням не просто у не гіршому, але навіть у кращому стані, ніж вона була до нас.

Саме ці принципи допомагають нам брати найкраще від довкілля і створювати корисні, здорові та екологічно чисті продукти. І все це задля того, щоб допомагати людям жити повноцінним життям, не жертвуючи ані задоволенням від їжі, ані її якістю.