Кар’єра

Переваги працювати у нас
Корпоративна культура
  • Робота в міжнародній компанії з надихаючою корпоративною культурою;
Зростання
та перспектива
  • Корпоративні заходи
  • Корпоративне навчання
  • Перспективи професійного розвитку та кар'єрного зростання;
Інноваційний
підхід
  • Підтримка у впровадженні нових ідей та інновацій
Турбота про
співробітників
  • Медичне страхування та оздоровчий масаж
  • Online-консультації з психологом
  • Турбота про дітей співробітників
Відкриті вакансії
Інна Моренко
Менеджер корпоративної соціальної відповідальності
Вже майже чотири роки я є частинкою великої сім’ї Lantmannen. За щасливим збігом обставин, запрошення на співбесіду я отримала на свій день народження і відразу зрозуміла, що це знак, початок, START (дуже символічно) нової історії в моєму житті.
Надія Корольова
Аналітик виробництва
Разом з командою професіоналів легко долати виклики, і, ось, я вже 15 років працюю на заводі. За ці роки я отримала неоціненний досвід та багато чому навчилась! Змінилась і моя зона відповідальності.  Лантманнен дбає про добробут співробітників, дає можливість кожному розвиватись, активно залучатись у вирішення робочих задач, реалізовувати ідеї, вносити свій вклад в розвиток компанії та працювати за покликом серця.
Наталія Сидоренко
Менеджер відділу складської логістики
У нас хороший колектив, який вміє ефективно працювати в режимі постійних змін та багатозадачності, спостерігається постійний розвиток і самоосвіта. «Лантманнен» постійно росте та розвивається. Разом з компанією розвиваємося і ми, з’являються нові можливості, потенціали – і мені дуже приємно, що це все відбувається на моїх очах і за моєї участі.
Євгенія Лепеха
HR & Digital Marketing Manager
За час роботи в компанії я виросла як спеціаліст та як особистість. Робота в команді професіоналів сприяє постійному розвитку, а внутрішнє та зовнішнє навчання від компанії допомагають розвивати скіли. І особливо гріє моє серденько турбота Лантманнен про співробітників. Мобільний зв’язок, робочий ноутбук, корпоративне таксі, медичне страхування, масаж, дитячий садочок, психолог - компанія подбає про все.
Максим Кочемасов
Національний менеджер по роботі з ключовими клієнтами
Час лине швидко і я тут я вже працюю 6,5 років. Знаєте, це не просто про роботу, тут більше про навчання, натхнення, довіру, реалізацію себе і проєктів. Я з гордістю представляю компанію на перемовинах в мережах або в іншій країні, бо знаю, за мною якісний, смачний продукт, що робить родина Lantmannen. Пишаюсь роботою в компанії та внеском, що допомагає ставати нам сильнішими на ринку України та будувати культуру споживання!
Інна Олівінська
Старший менеджер із закупівель
Привітний, приємний колектив, відповідь на будь-яке питання, люди, яких ти з роками можеш назвати такими вже "своїми", затишний офіс, постійна пристрасть до навчання, розвиток, кар'єрне зростання, підтримка = любовна любов, мій Лантманнен! Пишаюсь роботою тут і тим, що розвиток мій і компанії помітний щороку!
Ольга Ромашко
Керівник відділу планування продажів та аналітики
Моя історія успіху почалася 13 років тому, коли я приєдналася до команди Lantmannen AXA. Завдяки безперервному вдосконаленню, руху та гнучкості, я змогла за кілька років пройти шлях від торгового представника до керівника відділу планування продажів та аналітики. Lantmannen AXA зібрала команду професіоналів, від яких переймаєш цінний досвід, які підтримають, спонукають до розвитку та вдосконалення професійних умінь і навичок. Пишаюся тим, що працюю саме в цій компанії та саме з цими людьми.
Олександр Рябець
Начальник відділу охорони праці
Моя історія в «Лантманнен Акса» почалась в 2005 році. Тоді я влаштувався в цех сухих сніданків налагоджувальником 4 розряду, маленької лінії. З часом на підприємстві з’явилась вакансія інженера з охорони праці. Я вирішив спробувати подати свою кандидатуру і мене взяли! Зараз я начальник відділу охорони праці. Дуже вдячний компанії, за отриманий шанс та професійне зростання.
Юрій Косьмін
Медичний брат
Лантманенн - це робота можливостей! Саме тут 7 років тому розпочалася моя історія на виробництві оператором пакетоформувальних машин. Але в нашій компанії досконалості немає меж! Згодом мені запропонували посаду медичного брата та масажиста. Завдяки підтримці колективу мені все вдалося. Компанія створила теплий клімат для професійного розвитку й навчання. Це та робота, куди хочеться приходити щодня, бо ти знаєш, що на тебе чекає привітний колектив та цікаві проєкти.
Андрій Лещук
Начальник технічного відділу
Компанія Лантманнен дала мені можливості для зростання, розвитку, та ще безліч цікавих задач і проєктів. У 2006 році я прийшов працювати на підприємство налагоджувальником і виріс до Начальника технічного відділу. За чей час я багато працював над собою, читав книжки та навчився знаходити нові підходи до людей.