Хто ми?

Ми — компанія «Лантманнен Акса», яка входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen. Нашим символом не випадково є паросток, один із найдавніших символів життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

Ці продукти мають величезний попит і продаються у 45 країнах, тобто у кожній четвертій країні світу. Річний оборот Lantmannen становить понад 3 мільярди доларів США. Над задоволенням потреб і запитів наших споживачів працюють близько 10 000 людей у 18 країнах світу, де відкрито представництва концерну.

Про масштаби діяльності Lantmannen свідчать ще й такі факти:

  • Lantmannen — єдиний виробник макаронів у Швеції, а також найбільший виробник датської випічки в Скандинавії. Випічка компанії постачається і до Білого дому, і на великі круїзні кораблі, де кожен пасажир з'їдає у середньому чотири булочки щодня.

  • Концерн щодня виготовляє 2 мільйони булочок для хот-догів і гамбургерів.

  • Щороку компанія постачає стільки солодового ячменю, скільки потрібно для виробництва 5,7 мільярдів літрів пива, еквівалент половини річного споживання пива у Німеччині.

  • Lantmannen — найбільший у Скандинавії виробник їжі для котів та собак.

  • Найкращі трактори, комбайни та будівельну техніку в Швеції теж виготовляє Lantmannen.

  • За допомогою паливних палет, які виробляє концерн, обігріваються понад 70 тисяч будинків.

Як ми бачимо наше завдання

Ми робимо нашу Землю кращою і надаємо можливості для більш повноцінного життя.

Що ми обіцяємо

«Лантманнен Акса» докладає максимум зусиль, щоб контролювати виробничий ланцюжок повністю, від землі до столу. Таким чином ми робимо свій внесок у створення кращих умов життя та несемо знання про те, що ви споживаєте.

 

Яндекс.Метрика